Is de cao op mij van toepassing?

De cao is op jou van toepassing als je in dienst bent bij een werkgever die genoemd wordt in Artikel 1 van de cao (werkingssfeer). Kort samengevat gaat het om werkgevers die de volgende (aanverwante) artikelen verkopen:
·         Mode-artikelen;
·         Sportartikelen;
·         Schoenen;
·         Verf en verfbenodigdheden;
·         Tuincentra-artikelen;
·         Meubelen en woonaccessoires, met uitzondering van antieke meubelen, kampeermeubelen, schoolmeubelen, kantoormeubelen en betimmeringen;
·         Voor woninginrichting bestemde (textiel en niet-textiel) goederen, waaronder vloerbedekking, vaste tapijten, lopers, raambekleding, bespanningsstoffen, behang of andere wandbekleding;
·         Keukens;
·         Badkamersanitair en aanverwante artikelen;
·         Parket- en/of andere soortgelijke vloeren, alsmede linoleum-, kurk-, kunststof- en laminaatvloeren;
·         Juwelen, goud en zilveren werken, uurwerken, edelstenen en aanverwante artikelen;
·         Producten op het gebied van schoonheid, lichaamsverzorging van de mens en aanverwante artikelen.

 

 

Relevante cao artikelen

Kunnen wij je helpen?

Staat je vraag niet tussen de veelgestelde vragen?
Stel je vraag dan aan ons!

Velden met een * zijn verplicht.

Stel je vraag
AVV bewaart je gegevens veilig en volgens de privacywetgeving (AVG).

©AVV - Privacy statement - Disclaimer - Gerealiseerd door: Studio Projectie